Grecja i posthellenistyczne, brąz, 334–323 pne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:12:20
313212
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki 336–323 pne i następcy, brąz, 334–323 pne, Sardes, Aw: Głowa młodego Heraklesa w prawo, nakryta lwią skórą, Rw: Łuk, kołczan i maczuga, ΑΛEΞΑΝΔΡΟΥ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.4 mm, 6.94 g, ciemna patyna
Literatura: Price 2552

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 183

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  55 zł