Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:11:20
313211
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359–336 pne i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ, poniżej monogram HP
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.4 mm, 7.21 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 593

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 285

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  70 zł
10)  60 zł