Polska, 20 złotych, 1925

Polska, 20 złotych, 1925

Polska, 20 złotych, 1925

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:03:00
313234
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 20 złotych, 1925, Warszawa, 900. lecie koronacji Bolesława Chrobrego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto koloru żółtego 6.45 g, delikatna patyna, piękne
Literatura: Fr. 115, Parchimowicz 126

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 522

1)  3 400 zł
2)  3 300 zł
3)  3 100 zł
4)  2 700 zł
5)  2 500 zł
6)  1 900 zł
7)  1 800 zł
8)  1 700 zł
9)  1 600 zł