wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszaw..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:02:20
92062
Opis: wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszawa 2010, ISBN 9788392333289
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 130 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane pierwsze opracowanie polskich kartek żywnościowych i towarowych z czasów PRL, bardzo ciekawe dla każdego zainteresowanego czasami PRL

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 107

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  28 zł