wydawnictwa polskie, Drożdż Kazimierz - Podskarbiówki i liczmany Rzeczypospolitej Obojga Narodó..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:02:00
92072
Opis: wydawnictwa polskie, Drożdż Kazimierz - Podskarbiówki i liczmany Rzeczypospolitej Obojga Narodów i z Rzeczpospolitą powiązane, nakładem Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, Warszawa 2014, ISBN 9788385057925
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 175 stron formatu A5, w twardej eleganckiej szytej oprawie, bardzo bogato ilustrowane, ponad 100 typów (w tym nowe nigdy wcześniej nie notowane) oraz blisko 250 pozycji (z opisami i fotografiami dla każdej) zebranych w zbiorach muzealnych i prywatnych, bogate opisy z powiększeniami zdjęć, proweniencjami a także bardzo bogatymi odnośnikami do notowań w literaturze, dość bogata bibliografia i indeksy

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 207

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł