wydawnictwa polskie, Jabłoński Tadeusz, Terlecki Władysław – Katalog monet polskich 1669-1763, ..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:01:40
92071
Opis: wydawnictwa polskie, Jabłoński Tadeusz, Terlecki Władysław – Katalog monet polskich 1669-1763, Warszawa 1969, brak ISBN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 143 strony formatu ok. 11 x 16.5 mm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog monet polskich wraz z ich wycenami

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 74

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  12 zł