wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:01:20
92073
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 318

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  55 zł
11)  46 zł
12)  42 zł
13)  34 zł
14)  30 zł