Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 02-11-2020 18:00
Zakończenie: 12-11-2020 20:00 ÷ 22:34
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Wielka Brytania, 1/2 puffin, 1929
Wielka Brytania, 1/2 puffin, 1929
312375
I

130 zł

szac. 100 zł

138 wyświetleń

5 zakończona
Francja, medal koronacyjny, 1825
Francja, medal koronacyjny, 1825
312408
sygnowany GAYRARD F; Aw: Głowa włacy w lewo, CAROLVS X RE...
II+

220 zł

szac. 150 zł

186 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, medal - Carl August von Struensee, 1796
Niemcy, medal - Carl August von Struensee, 1796
312403
projektu A. Abramsona, Aw: Popiersie ministra w prawo, CA...
III/IV

360 zł

szac. 150 zł

317 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, medal na pamiątkę Wystawy Rzemieślniczej w Berlinie, 1844
Niemcy, medal na pamiątkę Wystawy Rzemieślniczej w Berlinie, 1844
312406
medal projektu Lorenza, Schillinga i Loosa; Aw: Germania ...
II

280 zł

szac. 150 zł

178 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966
Polska, Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966
311640
Aw: Rycerz piastowski i klęczący obok niego chłop trzymaj...
I

130 zł

szac. 100 zł

568 wyświetleń

5 zakończona
Partia, hemidrachma, ok. 70 pne
Partia, hemidrachma, ok. 70 pne
312292
Aw: Popiersie władcy w lewo, Rw: Dariusz w lewo, składają...
III

210 zł

szac. 150 zł

366 wyświetleń

6 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 150-120 pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 150-120 pne
311861
Aw: Głowa satyra w lewo; Rw: Róg obfitości, po bokach cza...
III/III-

48 zł

szac. 50 zł

176 wyświetleń

6 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne
311886
Aw: Głowa Artemis w lewo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, ...
III/III-

55 zł

szac. 40 zł

149 wyświetleń

6 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV/III w. pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV/III w. pne
311878
Aw: Głowa Heraklesa w lwiej skórze, w prawo, Rw: Jeździec...
II/III

150 zł

szac. 80 zł

223 wyświetleń

6 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
311853
na wewnętrznej stronie napis APIXO
III

350 zł

szac. 50 zł

144 wyświetleń

6 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.