Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:15:00
311853
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne, na wewnętrznej stronie napis APIXO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.5 x 11.4 mm, 2.52 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 67

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 143

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  32 zł