Francja, medal koronacyjny, 1825

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:25:40
312408
Opis: Francja - Karol X (1824–1830), medal koronacyjny, 1825, sygnowany GAYRARD F; Aw: Głowa włacy w lewo, CAROLVS X REX FRANCIAE, Rw: Król w stroju koronacyjnym, siedzący na tronie, w lewo, SOLIO SVBLIMIS AVITO, w odcinku REMIS. XXIX. DIE. MAII/ M. DCCC. XXV.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 16.42 g

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 184

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  90 zł