Zakończenie: 05-11-2020 20:00 ÷ 22:39
Polska, 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987
311651
Aw: Okręt od rufy, przed nim tonący szwedzki okręt, z lew... | I/I- |
135 zł szac. 60 zł 388 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1977
311652
Aw: Głowa Henryka Brodatego na wprost, obok tarcza, HENRI... | I/I- |
75 zł szac. 50 zł 105 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1980
311653
Aw: Popiersie Bolka II Małego na wprost, z lewej hełm w p... | I |
80 zł szac. 50 zł 157 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1975
311654
Aw: Głowa Henryka IV Probusa na wprost, z prawej tarcza z... | I/I- |
80 zł szac. 50 zł 127 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Kanada, medal z okazji wizyty Jana Pawła II w Kanadzie, w roku 1984
311666
Aw: Półpostać papieża w lewo z uniesioną ręką ku górze, w... | I |
60 zł szac. 100 zł 89 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu, z końcówki XIX wieku
311667
Aw: Święty Jan stojący na skale, udzielający chrztu stoją... | III+/II- |
115 zł szac. 120 zł 284 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 złotówka II RP z kontrmarką na pamiątkę IV wizyty Jana Pawła II w Polsce, 1991
311668
medal wykonany na 10 złotówce z głową kobiety z roku 1932... | I/II |
960 zł szac. 120 zł 1299 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Śląsk, medal z okazji 7. spotkań zespołów Niemieckiego Związku Śpiewaczego, 1907
311721
Aw: Stojaca na wprost kobieta w antycznych szatach, trzy... | III |
210 zł szac. 100 zł 98 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, plakieta z okazji 25-lecia Narodowego Banku Polskiego, 1970
311723
Aw: Orzeł, niżej XXV / NARODOWY•BANK•POLSKI / 1945 1970, ... | I |
50 zł szac. 80 zł 400 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - 10 lat odbudowy zamku, 1980
311724
medal sygnowany JW; Aw: Widok odbudowanego zamku królewsk... | I- |
100 zł szac. 125 zł 239 wyświetleń |
5 | zakończona |