Polska, medal - 10 lat odbudowy zamku, 1980

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:36:00
311724
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - 10 lat odbudowy zamku, 1980, medal sygnowany JW; Aw: Widok odbudowanego zamku królewskiego, X LAT ODBUDOWY ZAMKU, w odcinku KLUB NUMIZMATYKÓW / W WARSZAWIE / MCMLXXX, Rw: Popiersie Zygmunta III Wazy w prawo, trzymającego miecz i jabłko panowania, SIGISMVNDVS III REX POLONIAE 1587-1632
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 69.6 mm, 134.36 g

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 238

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł