Zakończenie: 05-11-2020 20:00 ÷ 22:39
Niemcy, medal pamiątkowy
311633
Aw: Popiersie Jezusa Chrystusa na wprost, wokół Oko Opatr... | III+ |
50 zł szac. 30 zł 139 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, plakieta z okazji 25-lecia Narodowego Banku Polskiego, 1970
311723
Aw: Orzeł, niżej XXV / NARODOWY•BANK•POLSKI / 1945 1970, ... | I |
50 zł szac. 80 zł 400 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę zdobycia Świdnicy, 1758
311732
Aw: Władca na koniu w lewo, po lewej Geryon, poniżej 2 kl... | III/IV |
55 zł szac. 80 zł 164 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Kanada, medal z okazji wizyty Jana Pawła II w Kanadzie, w roku 1984
311666
Aw: Półpostać papieża w lewo z uniesioną ręką ku górze, w... | I |
60 zł szac. 100 zł 89 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Czechosłowacja, 85. rocznica urodzin Tomasza Garrique Masaryka, 1935
311631
Aw: Popiersie w prawo, TOMAS G• - MASARYK, Rw: 7 III 18-5... | II- |
65 zł szac. 75 zł 90 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej - Stanisław August Poniatowski, 1982
311728
projektu Witolda Korskiego, Aw: Złotówka z głową króla zw... | I |
70 zł szac. 60 zł 395 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy
311638
Aw: Rycerz na koniu, w lewo, z prawej na dole sygnatura L... | II/II- |
75 zł szac. 100 zł 116 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1977
311652
Aw: Głowa Henryka Brodatego na wprost, obok tarcza, HENRI... | I/I- |
75 zł szac. 50 zł 105 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z Bolesławem Chrobrym - kopia, XVIII - oryginał
311731
Aw: Popiersie władcy w koronie, w prawo, BOLESLAUS DICTUS... | III |
80 zł szac. 50 zł 172 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1975
311654
Aw: Głowa Henryka IV Probusa na wprost, z prawej tarcza z... | I/I- |
80 zł szac. 50 zł 127 wyświetleń |
6 | zakończona |