Zakończenie: 22-10-2020 20:00 ÷ 22:40
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1899
310855
seria N62968135, niebieska pieczeć, podpisy: Speelman i W... | III- |
700 zł szac. 600 zł 298 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
304708
seria I-BU, numeracja 488438 | I/I- |
120 zł szac. 120 zł 159 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.09.1929
304204
seria DL, numeracja 7035970, odmiana z kropką na końcu serii | I |
360 zł szac. 100 zł 186 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, asygnata na 50 złotych, (1939)
310835
seria A, numeracja 0671343, bez stempli i podpisów na str... | II- |
250 zł szac. 50 zł 318 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 50 groszy, 1944
311099
bez oznaczenia serii i numeracji | II/II+ |
160 zł szac. 80 zł 109 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1944
310844
w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria Bc, numeracja 937995 | II/II- |
115 zł szac. 80 zł 126 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
310849
seria GR, numeracja 1893550 | I |
145 zł szac. 120 zł 103 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 13.02.2018
310498
Stulecie odzyskania niepodległości, seria RP, numeracja 0... | I |
140 zł szac. 120 zł 107 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 21.07.1862
310853
seria C, numeracja 5135 | V/VI |
85 zł szac. 80 zł 138 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Śląsk, 200 miliardów marek, ważne od 27.10.1923 do 31.12.1923
310852
numeracja 145788 | IV/V |
155 zł szac. 20 zł 147 wyświetleń |
8 | zakończona |