Celtowie Wschodni, drachma typu Kugelwange, ok. II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 20:56:00
311194
Opis: Celtowie Wschodni, drachma typu Kugelwange, ok. II w. pne, Aw: Głowa brodatego Zeusa w prawo, Rw: Koń w lewo, grzywa z pierścieni
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.9 mm, 3.54 g, ładny
Literatura: SLG Lanz 509, Göbl, OTA tabl. 17, 204/2 var

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 744

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  470 zł
4)  400 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  165 zł
9)  160 zł
10)  140 zł
11)  90 zł