Polska, asygnata na 50 złotych, (1939)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 20:13:00
310835
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 50 złotych, (1939), seria A, numeracja 0671343, bez stempli i podpisów na stronie odwrotnej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane i przegięte w poziomie, drobne zagniecenia
Literatura: Lucow 738 (R4) - nie notuje tej serii, Moczydłowski B132

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 302

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  195 zł
4)  155 zł
5)  135 zł
6)  115 zł
7)  70 zł
8)  60 zł