Polska, 40-lecie wrocławskiej sekcji numizmatycznej PTAiN, 1988

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:49:40
309895
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 40-lecie wrocławskiej sekcji numizmatycznej PTAiN, 1988, Warszawa, Aw: Popiersie Bartosza Głowackiego na wprost, niżej BARTOSZ GŁOWACKI, z prawej pieczęć z napisem PANORAMA RACŁAWICKA, u góry SEKCJA NUMIZMATYCZNA / P.T.A.i N / WROCŁAW / 1988, Rw: Scena bitwy, u góry wg W. Kossaka J. Styki, medal projektu Jacka Drawskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak oksydowany, 64.7 x 64.9 mm, 153.10 g, nakład 250 sztuk
Literatura: Paszkowycz 163/88, MMP 92/121

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 203

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  30 zł