Polska, 1.000 złotych, 1945

Polska, 1.000 złotych, 1945

Polska, 1.000 złotych, 1945

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 20:27:00
309806
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 1.000 złotych, 1945, seria A, numeracja 6101293
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach, po gruntownej konserwacji, ale ładna prezencja, bardzo rzadkie już w tym stanie zachowania
Literatura: Lucow 1151 (R6), Miłczak 120a

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 789

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  580 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  520 zł
7)  410 zł
8)  350 zł
9)  270 zł
10)  190 zł
11)  165 zł
12)  150 zł
13)  145 zł
14)  135 zł
15)  130 zł
16)  125 zł