Polska, złotówka (4 grosze), 1790 EB

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:50:00
306310
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1790 EB, Warszawa, kropka po dacie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowana moneta, z blaskiem menniczym, delikatna patyna
Literatura: Plage 298, Parchimowicz SAP 22.d

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1283

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 100 zł
4)  1 050 zł
5)  1 000 zł
6)  840 zł
7)  800 zł
8)  760 zł
9)  740 zł
10)  720 zł
11)  660 zł
12)  640 zł
13)  600 zł
14)  580 zł
15)  560 zł
16)  540 zł
17)  500 zł
18)  410 zł