Polska, 150. rocznica bitwy pod Miedzyrzecem Podlaskim, 1981

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:48:00
309891
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 150. rocznica bitwy pod Miedzyrzecem Podlaskim, 1981, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Polski i Litwy, z boków 1831 - 1981, W 150 ROCZNICĘ ZWYC. BITWY II KORPUSU W.P. POD MIĘDZYRZECEM I ROGOŹNICĄ, Rw: Plan bitwy, 29.VIII.1831r., na dole Plan bitwy wg Encyklopedii Wojskowej / z 1936r., z prawej sygnatura M.K.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 70.5 mm, 128.45 g

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 117

1)  36 zł