Polska, tysiąclecie państwa polskiego, 1966

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:47:00
309897
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, tysiąclecie państwa polskiego, 1966, Warszawa, Aw: Rycerz piastowski i klęczący obok niego chłop trzymający młode drzewko dębowe, na dole sygnatura WK, TYSIĄCLECIE PAŃSTWA POLSKIEGO-966-1944-1966, Rw: Bloki skalne z wyrzeźbionymi herbami województw, miastami przemysłowymi oraz miejscami bitew Armii Ludowej, niżej PKWN, z boku sygnatura WK, PLSKA RZECZYPOSPOLITA LUDOWA - SPADKOBIERCZYNIA TRADYCJI TYSIĄCLECIA, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.8 mm, 125.46 g
Literatura: Paszkowycz 5/66, MMP 66/154

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  60 zł