Polska, 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:46:40
309896
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966, Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.6 mm, 123.66 g
Literatura: Paszkowycz 10/64, MMP 64/123

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 120

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  70 zł
5)  60 zł