Polska, Juliusz Słowacki, 1959

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:46:00
309901
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Juliusz Słowacki, 1959, Warszawa, Aw: Popiersie Juliusza Słowackiego, z lewej 1809 / 1849 / 1959, wyżej sygnatura J.GOSŁAWSKI, JULIUSZOWI SŁOWACKIEMU, Rw: Fasada Ossolineum, ZAKŁAD NARODOWY / IM. OSSOLIŃSKICH / TOWARZYSTWO / MIŁOŚNIKÓW / WROCŁAWIA, niżej herb Wrocławia, medal projektu Jerzego Gosławskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 70.3 mm, 124.79 g, nakład 700 sztuk
Literatura: Paszkowycz 7/59, MMP 59/57

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 162

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  48 zł