Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:45:00
309884
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930, Warszawa, Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO / NARODU / 1830 - 1930, na dole z prawej sygnaura WABIA-WABIŃSKI, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną w dziobie, z lewej sygnatura ST. REPETA, medal projektu Stanisława Repety, wykonany i sprzedawany w zakładzie Juliusza Wabi-Wabińskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.0 mm, 76.29 g, niewielkie uderzenie przy krawędzi
Literatura: Strzałkowski 664

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  65 zł
5)  60 zł