Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:44:20
309880
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929, Warszawa, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orzeł państwowy, w otoku POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928, niesygnowany medal projektu S. R. Koźbielewskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.2 mm, 72.23 g
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 116

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  90 zł