Polska, medal nagrodowy, 1926

Polska, medal nagrodowy, 1926

Polska, medal nagrodowy, 1926

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:44:00
309885
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal nagrodowy, 1926, Warszawa, Aw: Orzeł państwowy w wieńcu, POMORSKA IZBA ROLNICZA, Rw: Snopy zboża na których sierp i pług, ZA OWOCNĄ / PRACĘ / W ROLNICTWIE, medal projektu Stefana Koźbielewskiego
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 55.1 mm, 62.25 g, nakład 175 sztuk, uszkodzenia obrzeża, rzadki
Literatura: Strzałkowski 549 (RR)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 122

1)  135 zł
2)  130 zł