Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:43:40
309886
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924, Warszawa, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. Wysocki, BOLESŁAW CHROBRY KRÓL POLSKI; Rw: Polonia stojąca na tle panoramy Gniezna, w polu dwie tarcze herbowe, poniżej Orzeł Piastowski i daty 1024 - 1924, w otoku napis W 900•ROCZNICĘ KORONACJI W GNIEŹNIE, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.1 mm, 59.92 g, patyna, rzadsza odmiana o większej średnicy
Literatura: Strzałkowski 514

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 156

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  125 zł
4)  70 zł
5)  60 zł