Polska, setna rocznica śmierci Jana Henryka Dąbrowskiego, 1918

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:43:20
309902
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, setna rocznica śmierci Jana Henryka Dąbrowskiego, 1918, Wiedeń, Aw: Popiersie Jana Dąbrowskiego, z prawej sygnatura JWysocki, JAN • HENRYK • DĄBROWSKI 1755 +1818, Rw: Orzeł siedzący na skale, W SETNĄ ROCZNICĘ ZGONU, w odcinku TWÓRCY LEGIONÓW / TOW•NUM•KRAK• / 1918, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 70.3 mm, 88.06 g, nakład tylko 300 sztuk, rzadki
Literatura: Strzałkowski 431 (R)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132

1)  130 zł
2)  125 zł