Polska, medal - późniejszy odlew, 1917 (oryginał)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:43:00
309868
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal - późniejszy odlew, 1917 (oryginał), Aw: Głowa w lewo, z boków napis w pięciu wierszach: JÓZEF PIŁSUDSKI TWÓRCA LEGIONÓW, Rw: Drzewo dębowe z licznymi konarami, przy obrzeżu otok perełkowy, na dole data: 22. VII. 917. – aresztowania J.Piłsudskiego i wywiezienia do Magdeburga, obok sygnatura Laszczka, medal projektu Konstantego Laszczki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 58.5 mm, 77.10 g
Literatura: Strzałkowski 417 (oryginał)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 99

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  32 zł