Polska, Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabeli - późniejszy odlew, 1916

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:41:40
309892
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabeli - późniejszy odlew, 1916, Wiedeń, Aw: Popiersie Izabeli w lewo, na odcięciu ramienia sygnatura K.Chodziński / 1916, ARCHIDUCISSA ISABELLA DE PRINCIPIBUS CROY FRIDERICI COPIARUM OMNIUM AUSTRIAE ET HUNGARIAE DUCIS SUPREMI / CONIUX INCLITISSIMA, Rw: Dwóch legionistów zwróconych do siebie, między nimi mały orzełek i daty 1914 - 1916, niżej napis LEGIONVM / POLONIARVM / FAVTRICI BENIGNAE / MILITVM / LAESORVM / PATRONAE / BENEFICAE / MISERICORDI / CIVIVM BELLO / OPPRESSORVM / TVTELAE / AC / PRAESIDIO / POLONI MILITES / GRATISSIMI, medal projektu Kazimierza Chodzińskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 70.4 mm, 93.20 g, lakierowany
Literatura: Strzałkowski 349 - oryginał

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 106

1)  26 zł
2)  24 zł