Polska, Legionistom Ślązakom, 1916

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:41:20
309872
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, Legionistom Ślązakom, 1916, Wiedeń, Aw: Szereg żołnierzy w prawo, nad nimi lecący orzeł i napis: LEGIONISTOM ŚLĄZAKOM POLEGŁYM ZA OJCZYZNĘ, Rw: Dwaj walczący wojownicy grec- cy i daty MCMXIV- MCMXVI, sygn. J. RASZKA, medal projektu J. Raszki poświęcony poległym legionistom Ślązakom
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: cynk, 60.4 mm, 61.65 g, korozja
Literatura: Strzałkowski 348

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 68

1)  48 zł
2)  46 zł