Polska, Odrodzenia Polskiego Oręża - późniejszy odlew, 1914

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:40:20
309878
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, Odrodzenia Polskiego Oręża - późniejszy odlew, 1914, Wiedeń, Aw: Orzeł, siedzący na skale, z rospostartymi skrzydłami, ODRODZENIE POLSKIEGO ORĘŻA / ROK 1914., Rw: Uskrzydlona postać w lewo, trzymająca miecz w prawej ręce, na dole sygnatura POPŁAWSKI 1916, medal projektu Stanisława Popławskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal lany, 60.3 mm, 30.22 g
Literatura: Strzałkowski 272 R - oryginał

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 96

1)  30 zł