Polska, medal na 100. rocznicę powstania kościuszkowskiego - późniejszy odlew

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:39:40
309867
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal na 100. rocznicę powstania kościuszkowskiego - późniejszy odlew, Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, na dole sygnatura Ryt. J.Zgrzyt, z boków WARSZAWA - 1894r., w otoku W Setną Rocznicę - Powstania Kościuszki, Rw: Dąb, na pniu tarcza z Orłem, z lewej stojący kosynier, z prawej szabelnik w warsztacie, za kosynierem Zamek na Wawelu i kopiec Kościuszki nad którym wstaje słońce, za szabelnikiem Plac Zamkowy w Warszawie, na dole sygnatura Rys, S.Żar.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 44.6 mm, 19.93 g, lekko czyszczony
Literatura: Chomyn 628 (oryginał)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 80

1)  65 zł
2)  60 zł