Polska, Jan III Sobieski - medal z pocztu królewskiego autorstwa Jana Jakuba Reichla (późniejsza kopia), po 1792

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:38:40
309866
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, Jan III Sobieski - medal z pocztu królewskiego autorstwa Jana Jakuba Reichla (późniejsza kopia), po 1792, Aw: Popiersie Jana III w prawo, w zbroi i wieńcu laurowym na głowie, na dole sygnatura, JOANNES III SOBIESCIUS, Rw: Napis poziomy ELECTUS / A.D. 1674. D. 20 MAJ. / CORON: A• D. 1676. 2. FEBR:…
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 45.3 mm, 29.78 g
Literatura: ZKW Medale 380, H-Cz. 3437 (R3 - oryginał), Racz. 615 (oryginał), Stahr 292

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 160

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  55 zł