Włochy, medal pamiątkowy, 1955

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:38:00
309918
Opis: Włochy, medal pamiątkowy, 1955, Aw: Głowa Adama Mickiewicza lekko w lewo, na dole sygnatura ROMAGNOLI, ADAMO MICKIEWICZ - MDCCXCVIII-MDCCCLV, Rw: IL / COMITATO / NAZIONALE / PER LE ONORANZE / NELI CENTENARIO / DELLA MORTE / MCMLV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.3 mm, 12.63 g

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 172

1)  48 zł
2)  46 zł