Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:37:40
309916
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1935, Warszawa, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONJALNA, medal wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, niesygnowany, projektu T. Breyera
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 18.0 mm, 2.99 g
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 113

1)  24 zł