Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:37:20
310529
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1935, Warszawa, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONJALNA, na obrzeżu wybita punca srebra i znak mennicy, medal wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, niesygnowany, projektu T. Breyera
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 34.1 mm, 17.87 g, czyszczony
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 206

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  125 zł
4)  120 zł