Polska, Poległym Cześć, 1924

Polska, Poległym Cześć, 1924

Polska, Poległym Cześć, 1924

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:36:40
309910
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Poległym Cześć, 1924, Warszawa, Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti Militari, poniżej hełm złożony na gałązkach, Rw: Żołnierz leżący w pozycji skurczonej ze sztandarem złożonym na piersiach, na dole z lewej znak mennicy i sygnatura M.LUBELSKI, poniżej daty MCMXVIII-MCMXX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.1 mm, 15.49 g
Literatura: Strzałkowski 475

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 131

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  34 zł
7)  30 zł