Polska, pamiątka dnia polskiego w Buffalo

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:35:40
309914
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, pamiątka dnia polskiego w Buffalo, Newark, Aw: W / BUFFALO / N. Y. / 8 SIERPNIA, PAMIĄTKA DNIA POLSKIEGO, niżej sygnatura W&H. Co. NEWARK N.J., Rw: Orzeł, BOŻE ZBAW POLSKĘ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 25.6 mm, 5.62 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 82

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  30 zł