Polska, pamiątka dnia polskiego w Buffalo

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:35:20
309913
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, pamiątka dnia polskiego w Buffalo, Newark, Aw: W / BUFFALO / N. Y. / 8 SIERPNIA, PAMIĄTKA DNIA POLSKIEGO, niżej sygnatura W&H. Co. NEWARK N.J., Rw: Orzeł, BOŻE ZBAW POLSKĘ
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 25.5 mm, 5.38 g

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 97

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  32 zł
5)  24 zł