Polska, 100. rocznica konstytucji 3 maja, 1891

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:35:00
309912
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, 100. rocznica konstytucji 3 maja, 1891, Nowy Jork, Aw: Herb Rzeczypospolitej Trojga Narodów z tarczą z Maryją na środku, KRÓLOWO POLSKI WYBAW NAS - NEW YORK 3 MAJ 1891 R, Rw: Popiersie lekko w lewo, W PAMIĘĆ 100 LETNIEJ ROCZNICY KONSTYTUCYI 3GO MAJA 1791 ROKU, na dole sygnatura W. LANG Co
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.5 mm, 13.19 g, w górnej części wywiercona dziura

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 226

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  32 zł
7)  30 zł