Niemcy, medal wybity z okazji lotu sterowca Graf Zeppelin, 1929

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:34:40
310528
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal wybity z okazji lotu sterowca Graf Zeppelin, 1929, Aw: Trzy popiersia i napis ZEPPELIN DER SCHIPFER ECKNER DER FÜHRER/ DURRDER ERBAUER, Rw: Kula ziemska z trasą lotu i napis I. WELTFAHRT DES LUFTSCHIFFS GRAF ZEPPELIN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 36.1 mm, 24.82 g, ciemna patyna, ładny

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 253

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  130 zł