Włochy, 500 lirów, 1968 R

Włochy, 500 lirów, 1968 R

Włochy, 500 lirów, 1968 R

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:33:40
310524
Opis: Włochy - Republika od 1947, 500 lirów, 1968 R, Rzym
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, patyna, nakład 100.000 sztuk, z dużym lustrem - efekt proof like
Literatura: Pagani 2109

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł