Szwajcaria, talar, 1622

Szwajcaria, talar, 1622

Szwajcaria, talar, 1622

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:31:20
310295
Opis: Szwajcaria - Schaffhausen- kanton, talar, 1622, Aw: Baran, w tle świątynia, powyżej data 1622 i napisy w otoku, Rw: Ukoronowany orzeł i napis w otoku
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.48 g, lekko czyszczony, patyna
Literatura: HMZ 2-763, Dav. 4627

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 152

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  180 zł