Rosja, 5 kopiejek, 1782 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1782 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1782 KM

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:27:40
310457
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796 - Syberia, 5 kopiejek, 1782 KM, Suzun
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładne, patyna
Literatura: Bitkin 783, Brekke 247, Diakov 450

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 239

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł