Rosja, 10 kopiejek, 1780 KM

Rosja, 10 kopiejek, 1780 KM

Rosja, 10 kopiejek, 1780 KM

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:27:20
310458
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796 - Syberia, 10 kopiejek, 1780 KM, Suzun
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, minimalna wada krążka
Literatura: Bitkin 1044, Diakov 1108, Brekke 529

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 303

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  600 zł
5)  470 zł
6)  440 zł
7)  400 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  310 zł