Niemcy, 50 milinów marek, 1923

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:26:20
310520
Opis: Niemcy - Prowincja Westfalia, 50 milinów marek, 1923
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 44.7 mm, bardzo ładne
Literatura: Jaeger N23a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  120 zł