Niemcy, 1 marka, 1881 A

Niemcy, 1 marka, 1881 A

Niemcy, 1 marka, 1881 A

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:26:00
310519
Opis: Niemcy - Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1881 A, Berlin
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatnie przetarta, patyna, ładna
Literatura: AKS 1, Jaeger 9

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 128

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  85 zł