Niemcy, 5 marek, 1888 A

Niemcy, 5 marek, 1888 A

Niemcy, 5 marek, 1888 A

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:25:20
310452
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk III 1888, 5 marek, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, subtelna patyna
Literatura: AKS 121, Jaeger 99

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 255

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  680 zł
4)  600 zł
5)  580 zł
6)  540 zł