Niemcy, dwutalar (3 1/2 guldena), 1841 A

Rozpoczęcie: 28-09-2020 18:00
Zakończenie: 08-10-2020 22:23:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:23:00
310449
Opis: Niemcy - Schwarzburg-Sondershausen - Günther Fryderyk Karol II (1835–1880), dwutalar (3 1/2 guldena), 1841 A, Berlin
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 37.09 g, patyna, rzadki, wybito jedynie 4.300 sztuk
Literatura: AKS 37, Davenport 920, Thun 399

Cena wywoławcza: 3 300 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 148